Vytápění chat a chalup - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Výtápění rekreačních objektů, chat a chalup

Klimatizace díky své možnosti topit i při nízkých venkovních teplotách je vhodný zdroj tepla pro vytápění chat, chalup a rekreačních objektu.

Klimatizace umožňují temperování chaty nebo chalupy na 10°C v době, kdy není objekt využíván k rekreaci a v době rekreace je možné nastavit teplotu až na 30°C. Temperování na 10 °C zabraňuje vzniku vlhkosti a plísní v objektu.

Výhody topení pomocí klimatizace:

  • Nízké náklady na vytápění topení klimatizací je založené na funkci tepelného čerpadla, což znamená že spotřeba el. energie je mnohem nižší než tepelný výkon zařízení.

  • Bezpečný zdroj tepla při výpadku el. energie nehrozí zamrznutí systému, které u vodních systému vede k vytečení a škodám na objektu.

  • Automatické obnovení po obnovení el. napájení si klimatizace automaticky spustí do stejného režimu v jakém byla před výpadkem proudu.

  • Temperování na nízkou teplotu Zabraňuje kondenzaci vody a vzniku plísní.
Klimatizační jednotky značky Fujitsu jsou v standardu určeny k vytápění do -15 °C, ale disponují speciální řadou určenou pro vytápění až do -20°C.
Pro vytápění doporučujeme volit klimatizační jednotky vyšší nebo střední třídy, jednotky nižší třídy nejsou svojí kvalitou vhodné pro celoroční provoz.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky