Chlazení - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka

Průmyslové chlazení

Průmyslové chlazení je chlazení určené ke správnému a kvalitnímu skladování surovin, polotovarů a výrobků.

Průmyslové chlazení se využívá především v potravinářském průmyslu, kde správná teplota skladování prodlužuje životnost výrobku. Průmyslové chlazení se rovněž využívá ve zdravotnictví a elektrotechnice.

Zajišťujeme montáž všech typů chladících zařízení na našem trhu.

Chladící agregáty:

Pro průmyslové chlazení se využívají průmyslové chladící agregáty. Tyto chladící agregáty jsou schopny vytvářet skladovací teploty od -20°C do + 12°C. Pro každou skladovací teplotu je nutné zvolit správný typ chladícího agregátu.

Chladící agregát
Výparník průmyslového Chlazení

Nabízíme Vám chladící technologie a agregáty předních výrobců, jako jsou Danfoss, JDK, Maneurop, ACC a další.Chladící boxy:

Jedná se o upravené prostory s co nejmenší tepelnou ztrátou, které slouží k udržení chladu vyrobeného chladícím agregátem.

Tam kde není požadavek na aseptická prostředí, je možné vytvořit chladící box z běžné místnosti, která se jednoduše obloží vhodnou izolací, aby nedocházelo k velkým tepelným ztrátám.


V prostředí, kde je požadavek na aseptické prostředí, se využívá speciálních chladírenských PUR panelů. Tyto PUR panely jsou tvořeny dvěma lakovanými plechy, mezi kterými je extrudovaná izolační pěna. Tyto PUR panely lze použít jako obklad stávající místnosti nebo je lze sestavit jako samostatně stojící místnost na volné ploše. Tyto panely lze použít i pro venkovní instalace a vytvářet tak chlazené skladovací prostory na venkovních plochách bez nutnosti dalšího zastřešení. Po osazení chladícího boxu originálními krycími lištami, získáme celistvý omyvatelný povrch splňující všechny hygienické normy.

Chladírenský box se osazuje spe
ciálními izolačními dveřmi. Zde si můžeme vybrat z několika typu dveří otočné, posuvné a shrnovací.

Izolační panel PUR
skelet chladícího boxu

Izolační PUR panely se vyrábí v různých tloušťkách od 40 mm až do 200 mm. Díky jednoduchému systému sestavování lze vytvořit box o libovolné ploše s výškou i několik metrů.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky