Montáž Klimatizace Brno - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Montáž klimatizace Brno, Znojmo a okolí

Zaměřujeme se na montáž klimatizací v Brně, Znojmě a okolí. Provádíme montáž klimatizací všech značek. Montáž klimatizací provádíme na klič, od bezplatného návrhu řešení, přes dodávku a odbornou montáž klimatizace, až po doplňkové služby, jako je sekání a zapravení drážek včetně zalíčení, napojení odvodu kondenzátu na odpad, zhotovení el. přívodu, odvoz odpadu z montáže a další. A to vše za velmi příznivé ceny.


Montáž klimatizace vždy kvalitně:

Profesionální a kvalitní montáž klimatizace Vám zajistí správný a ekonomický provoz Vašeho zařízení a jeho dlouhou životnost.

Nesprávná instalace a nedodržování instalačních postupů se nemusí projevit přímo na funkci zařízení. Zařízení sice bude pracovat podle vašich potřeb, ale díky nesprávné instalaci může docházet k jeho nadměrnému přetěžování. Toto přetěžování má za následek vyšší odběr el. proudu a nadměrné opotřebování mechanických dílů zařízení, které vede k předčasnému poškození.

Na kvalitu montáže klademe vysoký důraz. Na každého zákazníka máme vyčleněný vždy dostatek času, abychom mohli každou montáž dotáhnout do těch nejmenších detailů. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost klienta.

Za naší práci si stojíme, a proto Vám na správnost a kvalitu montáže dáváme záruku
60 měsíců.


Během montáže se našim zákazníkům snažíme vyjít co nejvíce vstříc.

Co od nás můžete čekat kromě profesionální montáže
klimatizace?

  • Vždy se snažíme zvolit způsob montáže tak, aby byla co nejšetrnější k objektu.

  • Místo montáže vždy zajistíme krycí folii proti prachu.

  • Během vrtání vždy odsáváme vznikající prach.

  • Případný odpad z montáže vždy odvážíme.


Montáž klimatizace a chlazení provádíme především v regionech Brno a Znojmo, ale také po celé České republice.

Montáž klimatizace všech značek:

Jsme autorizovaný dealer značky Fujitsu, Sinclair a Kaisai, ale jsme schopni Vám zajistit dodávku a montáž klimatizace všech značek na našem trhu.

Zajistíme Vám i montáž klimatizace, kterou jste zakoupili od jiného dodavatele
, v hobby marketu, či přes internet.


Příprava montáže klimatizace:

Provádíme rovněž přípravy pro montáž klimatizace. Tato příprava spočívá v zasekání nebo protažení chladírenského potrubí a odvodu kondenzátu do zdí nebo sádrokartonové příčky. Samotná montáž klimatizace pak probíhá až po dokončení finálního povrchu stěny.

Demontáž a montáž klimatizace:

Klimatizaci lze jednoduše přemístit. Správnou demontáží a opětovnou montáží, lze klimatizaci přemístit bez jakéhokoliv vlivu na její životnost.Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky