Okenní klimatizace Kaisai - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka > Klimatizace

Klimatizace Kaisai

Klimatizace Kaisai jsou klimatizační jednotky od čínského výrobce. Klimatizace Kaisai patří mezi klimatizace nižší třídy za velmi nízkou cenu.
I přes velm
i nízkou cenu je tato klimatizace schopna zajistit veškerý komfort, který je od klimatizace požadován. Tyto klimatizační jednotky jsou určené především pro ty zákazníky, kteří potřebuji vyřešit klimatizací s co nejnižšími pořizovacími náklady.


Nástěnná klimatizace Kaisai:

Přesto že se jedná o levné klimatizace, jsou veškeré klimatizace Kaisai dodávaný s INVERTEROVOU technologii. Díky INVERTEROV0 technologii je zajištěno, že i takto levná klimatizace bude zajišťovat hospodárný provoz klimatizace Kaisai.

Tyto jednotky jsou variantou pro zákazníky, kteří hledají opravdu levné klimatizace a jsou srovnatelné svojí kvalitou s ostatními levnými klimatizacemi na našem trhu.

Klimatizace Kaisai se dodávají ve výkonech 2,6 až 6,7 kW.


Kaisai nástěnná klimatizace
Kaisai venkovní klimatizace

Okenní klimatizace Kaisai:

Okenní klimatizace Kaisai spojuji venkovní a vnitřní  klimatizační jednotku do kompaktního zařízení s hermeticky uzavřeným okruhem. Tyto jednotky lze namontovat do okenního rámu, nad dveře, nebo do otvoru ve zdi. Montáž klimatizace je jednoduchá a rychlá a klimatizační jednotka je od výrobce připravená k okamžitému používání.

  • Zařízení o výkonu 9 000 a 12 000 BTU.

  • Hermeticky uzavřený chladivový okruh.

  • Snadná montáž na okenní rámy, nad dveře nebo přes stěnu.

  • Bezdrátový uživatelský ovladač.

  • Zobrazení aktuální teploty.

  • Možnost chlazení na +16°C.

  • Pohodlné čištění a údržba.Tyto jednotky jsou určeny pouze pro chlazení a dodávají se ve výkonu 2,6 a 3,3 kW.


Výhodou této klimatizace je, že není nutná odborná montáž klimatizace a velmi nízká pořizovací cena.


Okenní klimatizace jsou efektivnější variantou mobilních klimatizací, které jsou hlučnější a méně efektivní.Okenní klimatizace Kaisai jsou vhodné rovněž pro montáž na pohyblivé objekty jako jsou kontejnery, uni-buňky, nástavby vozidel a podobně.

Okenní klimatizace Kaisai nabízíme zákazníkům pro samomontáž, ale je možné si u nás objednat i odbornou montáž.Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky