klimatizace do kanceláře Brno - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Klimatizace do kanceláře Brno

K moderní firemním prostorům dnes, již patří neodmyslitelně i klimatizace. Klimatizační jednotky si díky širokému výběru technických řešení nachází využití nejen při chlazení kanceláří a serveroven, ale také při chlazení výrobních prostor, prodejních prostor a showroomu, nebo skladovacích prostor.

Znojmo klimatizace

Klimatizace do kanceláře

Nabízíme montáž klimatizace do kanceláře všech velikostí. Od malých kanceláří, velkoplošných kanceláří, až po celé kancelářské komplexy.

Klimatizace do malé kanceláře

Ideálním řešením klimatizace do malé kanceláře jsou splitové nebo multisplitové klimatizace.

Klimatizace do velké kanceláře

Pro klimatizování velkoplošných kanceláří, se používají klimatizace o vysokém výkonu. Tyto klimatizace však kvůli svému vysokému výkonu, ne vždy vyhovují pracovníkům v kanceláří. Z tohoto důvodu se často volí použití více slabších klimatizací, které lépe rozdělí výkon klimatizace v kanceláři.

Klimatizace pro kancelářské komplexy

Pro chlazení velkých kancelářských komplexu, se používá klimatizací s páteřním rozvodem umožňující vytvořit chladící systém s výkonem od 22 kW do 147 kW a možností připojení, až 64 klimatizací s možnosti jednotlivého řízení teploty.

Klimatizace do serveroven

Ke každé profesionální serverové místnosti, patří klimatizace. Taková klimatizace je velmi důležitá pro provoz celého systému serveru. Pro Klimatizaci do serverové místnosti vždy platí, že musí být splitová. Použití multi systému se Vám může v zimním období projevit jako poruchové. Při výběru klimatizace vždy věnujte velkou pozornost parametrům jednotky, venkovní provozním teplota, příkon klimatizace a její hlučnost a faktor EER nebo COP tyto faktory Vám mohou napovědět, která klimatizace je kvalitní a vhodná, jako klimatizace do serveru.

Návrh vhodné klimatizace pro serverovou jednotku je důležitá věc. Proto bychom Vám rádi nabídli naše odborné služby, od nezávazného návrhu vhodného řešení a správného výkonu klimatizace, až po jeho odbornou realizaci včetně všech prací spojených s montáží.

klimatizace do haly

Díky klimatizačním jednotkám vysokých výkonu, lze efektivně klimatizovat jakýkoliv výrobní provoz od malých pracovišť, až po velké výrobní haly. Provádět chlazení těchto výrobních prostor lze provádět dvěma způsoby:

  • Přímým chlazením. Montáží klimatizace přímo do klimatizovaného prostoru.

  • Nepřímým chlazením. Zde se používá venkovních kondenzačních jednotek, které se připojují ke vzduchotechnickým jednotkám a chladí přívodní vzduch do výrobních prostor. Toto řešení je výhodné v tom že zároveň umožňuje i výměnu čerstvého vzduchu.

Klimatizace do prodejen a chowroomu

Klimatizováním obchodních prostor a showroomu zlepšíte celkový dojem zákazníka s pobytu ve vašich prostorách. Pro klimatizaci obchodních prostor zpravidla postačí klimatizace nízkých nebo středních výkonů do 5 KW.

klimatizace do skladů

Klimatizace je rovněž stále více využívaná při ochraně výrobků, především potravin, které nemusí být chlazené, ale při vyšších teplotách mění své vlastnosti, například čokolády a cukrovinky. Také jsou vhodným a levným způsobem chlazení skladů vína, kdy pomocí klimatizace lze dosáhnout 12°C, tato teplota je vhodná pro kvalitní skladování vína.

Klimatizace do kanceláře Brno a Znojmo

Provádíme montáž klimatizace do kanceláře,serveroven, prodejen, showroomu, výrobních hal a skladů v Brně, Znojmě a jejich okolí. Využijte, naších odborných služeb, pro dodávku a montáž klimatizace za příznivé ceny.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky