Klimatizace do bytu Brno - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Klimatizace do bytu Brno

Každý rok majitelé panelových i zděných bytů řeší v létě problém s vysokými teplotami ve svém bytě. Tyto vysoké teploty zpravidla vydrží i celou noc.
Jediné řešení této situace je montáž klimatizace.

Zabýváme se montáží klimatizace do bytu v Brně, Znojmě a jejich okolí.

S montáží klimatizací do bytů, máme bohaté zkušenosti. Dodávku klimatizací do bytu provádíme naším zákazníkům na klič, Od bezplatného návrhu řešení, přes dodávku klimatizace a její odbornou montáž, až po doplňkové služby, jako je sekání a zapravení drážek včetně zalíčení, napojení odvodu kondenzátu na odpad, zhotovení el. přívodu, odvoz odpadu z montáže a další. A to vše za velmi příznivé ceny.

Máte-li zájem o montáž klimatizace do bytu v Brně, Znojmě a jejich okolí, kontaktujte Nás a sjednejte si nezávaznou schůzku. Rovněž si můžete poptat cenu pomocí naších poptávkových listů.


klimatizace do bytu Brno

Výhody montáže klimatizace do bytu

  • Zvýšení komfortu.

  • Tepelná pohoda. Tepelná pohoda má vliv na regeneraci a odpočinek.

  • Snížení nutnosti větrat. Díky klimatizací se sníží potřeba větrat na minimum, díky tomu se zamezí vnikání prachu a pylů, které mohou působit alergie.

Často kladené otázky

Otázky, které by Vás mohly zajímat.

Hlučnost klimatizace

Díky moderní konstrukci klimatizace je hladina hluku snížená na minimu. Pří zvolení kvalitní klimatizace máte jistotu, že namontovaná klimatizace nebude rušit Vás ani Vaše sousedy. Z praxe máme ověřeno, že nedochází k přenášení zvuků, ani na panelových domech, které jsou zvukově vysoce vodivé.

Klimatizace Fujitsu jsou navíc vybaveny funkcí SUPER QUIET a LOW NOISE určené pro velmi extra tichý provoz v nočních hodinách.

Kolik stojí provoz klimatizace

Spoustu zájemců o klimatizaci do bytu odradí strach z vysoké spotřeby el. energie. Pokud se zvolí kvalitní klimatizace s Inverterovou technologii jsou tyto náklady minimální (zanedbatelné). Klimatizace s Inverterovou technologii jsou založeny na principu řízení výkonu kompresoru a tím snižuje spotřebu klimatizace na minimum.
U výkonů klimatizací, které se standardně používají pro chlazení bytů, je průměrná cena za hodinu chlazení od jedné do tří korun. Námi nabízené klimatizace plní energetické normy A, A+ a A++.

Vyplatí se montáž klimatizace do bytu na pár dní v roce?

Zde je dobré si uvědomit, že dnešní klimatizace již není pouze o chlazení v letních dnech. Moderní klimatizace rovněž nabízí možnost efektivního přitápění v přechodném období, ale zastane i funkci plnohodnotného topení v případě výpadku hlavního zdroje tepla. A to vše s nízkými náklady na provoz, takže se nemusíte bát klimatizaci zapnout a přitopit si.

Další funkce, která se Vám ve vašem bytě může hodit je funkce odvlhčování. Tuto funkci oceníte, především pokud ve svém bytě řešíte problém s vlhkostí. Také tuto funkci klimatizace oceníte ve svém bytě především při malování, kdy díky odvlhčování urychlíte schnutí malby. Rovněž se Vám tato funkce může hodit při sušení prádla v bytě. A v případě že Váš byt nešťastnou náhodou vytopí soused, bude klimatizace skvělý pomocník.

Nabízíme montáž klimatizací do bytu v Brně, Znojmě a jejích okolích. V případně zájmu i po celé České Republice.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky