Klimatizace a topení - Klimatizace Brno, klimatizace Znojmo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Klimatizace a topení

Moderní klimatizace dnes již nejsou jen o chlazení v létě. Kvalitní klimatizace dnes nabízí možnost ekonomického a efektivního topení. Díky funkci topení se z klimatizace stává zařízení pro celoroční využití.

Klimatizace s tepelným čerpadlem je možné pořídit v dvou základních provedení.

  • ON/OFF provedení. Jedná se o starší technologii. Tyto klimatizace jsou určeny pouze pro přitápění v podzimním období, kdy je potřeba přitopit ale nevyplatí se zapínat hlavní topení. Tyto jednotky jsou určené pro topení do +5°C v nižších teplotách klesá účinnost a provoz klimatizace se nevyplácí.

  • INVERTER provedení. Moderní technologie řízení výkonu, umožňuje kvalitní a plnohodnotné topení po celý rok bez nutnosti dalších teplotních zdrojů. Takové to topení se využívá především na chatách, chalupách, nebo vytápění mobilních buněk, ale svoje využití si klimatizace na topení začínají získávat i v domácnosti.
Nespornou výhodou při pořízení klimatizací je i snížení účtu za elektřinu. Díky schopnosti topit je možné získat tarif pro tepelná čerpadla D56, díky které Váš celý domov bude mít 22 hodin nízký tarif.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky